пятница, 26 декабря 2014 г.

Молодіжна команда – бібліотеці

Одним з кандидатів у народні депутати України по одномандатному виборчому округу №66 проходив Олександр Вареник з династії знаних господарників – ТОВ «Агрофірма Брусилів», яке вже багато років очолює його батько, відоме далеко за межами Житомирщини. Сам Олександр працює в ньому заступником з правових питань.


30 вересня він та його виборча команда завітали поздоровити колектив Брусилівської районної бібліотеки з професійним святом та поспілкуватися з виборцями.

Але на цьому взаємодія не завершилась - «Команда Вареника Олександра» (О. Вареник, Є. Кляхін, О. Воробей, А. Гаврилюк, Р. Лаворчук,), яка вже відома в Брусилові багатьма цікавими заходами, через соціальну мережу запропонувала молоді новорічну акцію «Подаруй бібліотеці книгу». До Нового року усі, хто даруватиме районній бібліотеці книги, отримають за кожну не тільки вдячність бібліотекарів та читачів, але й 10% знижки вартості квитка на дискотеку (флаєри на знижку знаходяться у відділі абонементу). Той, хто подарує 10 книг – відвідає дискотеку безкоштовно! Мета акції - привернути увагу молоді до бібліотеки, переключити їх увагу з соціальних мереж на гідну літературу, а також розширити книжковий вибір бібліотеки.
Комментариев нет:

Отправить комментарий