Передплата 2018


Брусилівська центральна районна бібліотека ім. Г.М.Ткаченка пропонує відвідувачам у поточному році такі газети і журнали:Голос України
Газета Верховної Ради України: політика, економіка, культура www.golos.com.ua

Праця і зарплата
Нормативнi документи i консультацiї з питань оплати праці, трудового законодавства, соцiального страхування, соціальної допомоги, пенсійного забезпечення, оподаткування доходів та бухгалтерського обліку.

Урядовий кур'єр
Видання центральних органів виконавчої влади України. Головні новини України сьогодні. http://ukurier.gov.ua/

Факты и комментарии (пятница)
Газета для всієї сім'ї, подробиці найцікавіших подій в Україні та світі. http://fakty.ua/

Регіональні видання:

Эхо
Житомирська обласна суспільно-ділова газета http://www.exo.net.ua/

Житомирщина
Обласна громадсько-політична газета 
http://zhytomyrschyna.zt.ua/Відродження 
Районна газета 
Видання для дозвілля, корисні поради:

ДОБРЫЕ СОВЕТЫ
Добрые советы 
Щомісячний журнал для жінок. Його головні теми - секрети привабливості, гарного самопочуття, домашнього затишку і гармонії у відносинах з близькими. http://www.burda.ua/
Життя і жінка

Порадник для жінок і дівчат. Про засади гарної сім'ї, домашні поради для господинь, досвід людей, що кардинально змінили своє життя. Неймовірні історії кохання: щасливі і трагічні долі. Кримінальне чтиво. Новини моди, рецепти краси і здоров'я. Та усе-усе, що може зацікавити жінку!


«ИСТОРИИ ИЗ ЖИЗНИ» + «УСПЕХИ И ПОРАЖЕНИЯ» + «МОЯ СУДЬБА» КОМПЛЕКТ у складі:

Истории из жизни
Успехи и поражения
Моя судьба
Щотижня - історії з життя, що не залишать вас байдужими.


Звёзды и советы

 Останні подробиці з життя знаменитостей, а також корисні поради, які допоможуть полегшити ваш побут і зробити життя радіснішим.

А також - видання за минулі роки:
- з рукоділля "Сабріна", "Verena", "Рукоделие+", "Узори вишивок", "Українська вишивка", "Burda", "Diana moden".

- з ведення господарства: "Огородник", "Дім, сад, город", "Люблю цветы", "Цветы в доме", "Дом в саду", "Моя любимая дача", "Делаем сами", "Приусадебное хозяйство".

Лікування тіла та душі:


Пантелеймон цілитель 

Газета для всієї родини - про те, як жити в щасті, здоров'ї, добробуті, з Любов'ю в серці. Поради з питань ведення господарства, кулінарії. Огляд церковних свят.СПАСИТЕ НАШИ ДУШИ!

Спасите наши души!


Православний журнал для вiруючих та невiруючих


Журнали художньої літератури:

Всесвіт 
Журнал присвячений іноземній літературі, культурі, мистецтву і суспільно-політичним акцентам зарубіжних країн: романи, поетичні добірки, повісті, драматургічні твори, статті, розвідки, есе, репортажі, інтерв’ю з письменниками. 


Радуга 

Журнал художньої літератури і громадської думки
http://bibliomirok.blogspot.com/2015/02/blog-post_3.htmlАмериканська бібліотека

Щомісяця - твір американського письменника мовою оригіналуАнглійська бібліотека(за 2017 рік)

Щомісяця - твір англійського письменника мовою оригіналуПопулярні видання для любителів історії:


Личности 

Журнал про людей, що увійшли до історії.

http://bibliomirok.blogspot.com/2015/09/blog-post_1.html
Видання за 2017 рік:
щотижневики, у яких - таємниці історичних подій, відкриття археології, біографії історичних особистостей, загадки природи, 
таємничі явища, неймовірні події.

Видання для дітей та молоді:БЭМС (Бум Эрудиции Музыки Смеха)

Шкільні новини, музика, кіно, захоплення, перше кохання, кросворди, веселі історії.

Барбі           Чарівна принцеса
Героїні журналів стануть
подругами для дівчинки та допоможуть їй розібратись у всіх модних штучках, порадах та історіях. На сторінках журналу – рукоділля, розмальовки, плакати та постери, життєві ситуації, а також поради з майстрування аксесуарів http://multpresa.egmont.ua/
Жасмин
Журнал для дівчаток, в якому можна знайти цікаві ідеї для любителів орігамі та квілінгу, шиття або вишивки, для виробів з бісеру, а також нескладні кулінарні рецепти, кросворди, головоломки.Колосок
Всеукраїнський науково-популярний природничий журнал для дітей та юнацтва. Матеріали журналу присвячені найрізноманітнішим явищам живої природи, новим відкриттям у науці й техніці, науковим загадкам та цікавим дослідженням у відповідних галузях знань.


Кузя
Дитячий журнал, в якому ви знайдете багато захоплюючих пригод разом з головним героєм Кузею та його друзями

А також на вас чекають різноманітні кросворди, головоломки, лабіринти, ребуси, загадки, вікторини тощо.Куля
Тематичний спектр журналу допомагає виховувати всебічно розвинених дітей, як цього потребує день сьогоднішній, насичений новими технологіями, проте не відірваних від свого коріння та чітко зорієнтованих у системі морально-етичних координат.
http://kulia.com.ua
МАЛЯТКО


Малятко
Щомiсячний яскраво ілюстрований журнал, друкує казки, вiршi, загадки, комiкси, пiзнавальнi оповiдки, саморобнi iграшки, пiсеньки. Проводить конкурси серед читачів, вiтає їх з днем народження. Вмiщує сторiнку для батькiв.Моє хобі

Дитячий розважально-пізнавальний журнал, який допоможе кожному знайти своє хобі.


Однокласник

Журнал для підлітків. Інтерв’ю з зірками шоу-бізнесу, молодіжні новини, статті на різноманітні теми, психологічні тести, анекдоти, конкурси (з призами!), оповідання й повісті, гороскопи, дописи читачів.


СмайликПізнавально-розважальний журнал для дітей 6-10 років. Постійні рубрики: захоплюючий світ тварин, подорож у минуле (історія), повчальні притчі, чомучка для допитливих, оригамі із паперу, фокуси та експерименти, вивчення англ. мови. Крім того, головоломки, кросворди, ребуси, загадки, лабіринти, шифрограмки. У кожному номері розігруються призи.

Юная леди

Журнал для яскравих та стильних дівчат: зірки, мода, кохання.

У СВІТІ КАЗОК

У світі казок

Щомісяця нова, цікава, повноколірна казочка для діток.


Яблунька
Розважально-пізнавальний журнал: захоплюючі розповіді про таємниці природи, історії походження тварин та рослин, казки та легенди, забави для кмітливих, смішинки-веселинки, розфарбовки, вікторини, сторінка з англійської, ігрові завдання з призами та подарунками і ще багато цікавого та корисного дошкільнятам і школярам.
Фахові видання:Позакласний час

Розробки виховних заходів місяця, годин спілкування, батьківських зборів, дидактичні матеріали для здійснення превентивного виховання, вкладка для клубних працівників.http://www.vdv.net.ua/
Розкажіть онуку
Сценарії різноманітних свят, розвиваючі ігри, розмальовки, матеріали до інтегрованих занять, методичні поради для вчителів початкових класів та вихователів дитячих садків.

Шкільна бібліотека
Календар свят та подій місяця, актуальні статті з організації роботи бібліотечних установ, матеріали, підготовлені працівниками Української Бібліотечної Асоціації, цікаві історичні довідки, найсвіжіші новини від українських видавництв, сценарії бібліотечних масових заходів тощо.
http://www.vdv.net.ua/Бібліотечна планета 

Щоквартальний науково-виробничий журнал
http://profy.nplu.org/articles.php?lng=uk&pg=5907Основне джерело анотацій http://presa.ua/

Комментариев нет:

Отправить комментарий