четверг, 8 марта 2018 г.

Приєднуємось до флешмобу #Shevchenkoforever!

https://www.0412.ua/news/1967480
На Житомирщині стартує флешмоб #Shevchenkoforever. Його мета –вшанувати пам'ять Великого Кобзаря та підкреслити його сучасність.

Правила флешмобу дуже прості: необхідно до 9 березня включно зробити фото або селфі із зображенням портрета, пам'ятника або Кобзаря, опублікувати на своїй сторінці у фейсбук, вказавши хештег #Shevchenkoforever


Працівники Брусилівська Бібліотека приєднались до флешмобу:Написано: "з портретом" - і методист Т.С.Червонюк обрала цілий альбом, що містить знані й маловідомі автопортрети, портрети та світлини Тараса Шевченка. 

Нове надходження - "Захалявну книжечку" - каталогізує за новими вимогами зав.відділом комплектування і обробки літератури Н.М.Штибер."Думи мої, думи мої..." - повторює рядки Кобзаря директор бібліотеки Л.А.Комарова, як тільки замислюється над фінансовими питаннями закладу...
Бібліотекар кафедри юнацтва І.В.Толкач представляє юним відвідувачам найцікавіші та найяскравіші видання з бібліотечної шевченкіани.
Медійну презетацію про перебування Т.Г.Шевченка на Житомирщині під час його подорожі на Волинь підготувала зав.відділом обслуговування відвідувачів І.О.Калейчик (на заставці - памятник Т.Г. Шевченку в Новограді-Волинському)

З виданнями, що містять мистецьку спадщину Шевченка-художника, запрошує ознайомитись бібліотекар читальної зали О.М.Макаренко.
#Shevchenkoforever!
Приєднуйтесь і Ви!

Комментариев нет:

Отправить комментарий