суббота, 3 марта 2018 г.

Карантин, або Як у бібліотеці кіно знимали

В школі продовжено карантин, тому Віка і Саша вирішили відвідати Брусилівську бібліотеку та... зняти фільм. Ініціатива повністю належала дівчатам - бібліотекарі спершу і не здогадувалися, що відбуваються зйомки (поки не розпочався самий "екшн"), та потім гаряче підтримали "творчу групу" й надали їм майданчик та реквізит.
Ось світлини робочих моментів зйомок.Ідеєю стала розповідь Саші про те, як на неї зненацька впала книга з бібліотечної полиці "ну просто так!" (в титрах і зазначено - "на основі реальних подій")

Дівчата вирішили зробити й кастинг в Instagram.
Думаємо, поки триватиме карантин, пару сезонів можна буде відзняти :)

"Мисткині" пробули в Брусилівській бібліотеці майже цілий день, і ось що ми, завдяки усіляким мобільним "примочкам", побачили:Наступного дня у бібліотеці - знову зйомки. Та цього разу дівчата підготувалися грунтовно:
Оскільки день - святковий (100 вподобань сторінки Брусилівська Бібліотека у Facebook!) і морозний, Віка і Саша (вже творчий бренд SaVi films) вирішили зняти щось у стилі сонячного індійського кіно.

"Двоє незнайомців - їм сумно і нудно цієї холодної пори. Та ось вони зустрічаються у Брусилівська Бібліотека - і похмурий день стає світлішим, хочеться танцювати й читати..." - приблизно так можна перекласти текст саундтреку, якщо знати нас та не знати мови оригіналу :)

На жаль, відеофайл завантажити поки що не можна - дивіться
https://www.facebook.com/bibliobrus/videos/2051013495176545/

А вже на третій день творча команда SaVi films (творці брусилівських вже відеохітів "Перепустка в книжковий рай" (134 перегляди за три дні!) та "Дім з привидами") на прохання глядачів продовжили роботу над містичним блокбастером. 
Проводились зйомки нового епізоду, фрагмент якого і пропонуємо. Оператор - Viktoshka, спецефекти - я ), у головних ролях - Sashka & "Barabashka".
Як кажуть в іншому хіті, "Убедительно просим увести ваших детей от наших голубых экранов".Погодьтесь, майстерність зростає :) Навіть дещо нагадало класичне(на 0:57) :Кажуть, у понеділок вже до школи - Саша і Віка, ваш карантин став для нас незабутнім! :)
Чекаємо на нові зустрічі!

Комментариев нет:

Отправить комментарий