суббота, 9 сентября 2017 г.

"Від ідей виходять твори...": Олена Косарчук

У сучасній Україні система освіти безперервно розвивається, і для неї характерне постійне відновлення й саморозвиток. Популяризації кращого досвіду професійної діяльності працівників освіти та впровадженню сучасних новітніх технологій у педагогічну практику, пошуку ефективних шляхів удосконалення навчального процесу, формуванню творчого духу змагання в підготовці та презентації нових надбань сприяють великомасштабні заходи, зокрема шкільні, районні, обласні, всеукраїнські та міжнародні педагогічні виставки.

Освітянська громадськість Брусилівщини також працює над вдосконаленням змісту навчально-виховного процесу. Щороку педагоги району беруть участь у педагогічній виставці «Сучасна освіта Брусилівщини»

У 2016/2017 навчальному році в ній взяли участь 16 навчальних закладів - в 6 номінаціях було представлено 49 робіт. Відповідно до висновків журі було визначено 16 робіт-переможців, які були подані на обласну виставку, за підсумками якої представників освітніх закладів Брусилівщини було нагороджено 9 дипломами. Вони стали одними з найкращих - їх творчі розробки були відзначені з 805 матеріалів, поданих педагогами області. 

Однією з переможниць стала й Олена Миколаївна Косарчук, вчитель української мови і літератури Осівецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» за роботу «Література рідного краю. Поети Житомирщини (розробка уроків)».Її дослідження та розробки згодом вийшли у вигляді посібника для вчителів української мови та літератури, у якому Олена Миколаївна ділиться своїми професійними здобутками.

Косарчук О.М.
Література рідного краю. Стежками творчості поетів Житомирщини. Розробки уроків: Книга для вчителя. - Житомир: Вид.ПП "Рута", 2017. - 136 с.: іл.Відкриває книгу передмова письменника, лауреата Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка Василя Сташука:Знайомить читача з книгою та її автором рецензент - учитель-методист Брусилівської гімназії ім. Г.О.Готовчиця Валентина Седун:А надалі й сама Олена Миколаївна розповідає про цю свою роботу:

Але Олена Миколаївна Косарчук не тільки добре знається на творчості письменників Житомирщини, але й сама поповнює їх лави - першою ластівкою на її літературному небосхилі стала збірка ліричних віршів "Коли приходить безсоння"


 Тематика її поетичних творів різноманітна - від лірично-ностальгічних до філосовсько-соціальних віршів

Впевнені, що збірка зустріне прихильність, бо це щира розмова автора з читачем. 

Обидві книги, які, сподіваємось, стануть добрим почином у подальшому творчому доробку Олени Миколаївни Косарчук, отримали як щирий та щедрий дарунок авторки до фонду Брусилівської центральної бібліотеки ім.Г.М.Ткаченка.

Так само щиро бажаємо пані Олені здоров’я, благополуччя, плідної праці та нових творчих звершень!

Комментариев нет:

Отправить комментарий