вторник, 18 июля 2017 г.

Just Dance: караоке-танці й кіберспорт

У попередньому повідомленні про електро свінг, використала відео, яке потім захотілося "розшифрувати" - що це воно за таке. Молодь, звісно, давно "в темі", а для людини, яка, якби не нові зміни, могла б вже очікувати на пенсію, це стало новиною.

Виявилося, що Just Dance - неймовірно популярна у всьому світі серія танцювальних ігор, розроблена французьким видавництвом Ubisoft.

У 2009 році ніхто і уявити собі не міг, що створення симулятора танців для розваги на вечірках може обернутися таким величезним успіхом.Сутність гри неймовірно проста, але від цього не менш геніальна. Гравець вибирає музичну композицію з доступного йому списку треків, унікального для кожної нової гри, після чого на екрані з'являється персонаж, що виконує танець під цю музику. Гравець або компанія з декількох людей повинні повторювати рухи за танцюристом таким чином, немов вони бачать своє відображення в дзеркалі. При цьому гра відстежує їх рухи за допомогою камери та контролерів і нараховує бали за правильно і вчасно виконані елементи танцю. В кінці кожної ігрової сесії з учасників обирається переможець, який набрав найбільшу кількість очок. 

Більш докладний огляд гри можна прочитати тут.

З тих пір на світ з'явилося безліч ігор основної серії, а також ціла купа її відгалужень на кшталт добірки танців для дітей Just Dance Kids, 


колекції музичних треків з диснеївських мультфільмів Just Dance: Disney, а також самостійні ігри, присвячені популярним виконавцям і групам. Такої честі удостоїлися ABBA, The Black Eyed Peas і Майкл Джексон. Загальні продажі серії на сьогоднішній день перевищують 40 мільйонів копій.

У розділі Just Dance TV ви можете побачити записи танців інших гравців з різних куточків земної кулі. І повірте, тут є на що подивитися.

«Ми створювали сімейну гру в найширшому сенсі цього слова, - каже Олів'є Адель, керівник відділу ігрової механіки Just Dance. - Ми хотіли зібрати перед телевізором всю родину, щоб танцювати могли навіть дідусі та бабусі. Усвідомлення того, що Just Dance може стати частиною змагального комп'ютерного спорту, прийшло пізніше». 


В те, що Just Dance перетвориться в комп'ютерний спорт зі своєю армією шанувальників, зірками і світовими турнірами, тоді вірилося насилу. Але подальше вдосконалення технологій сприяло тому, що навколо Just Dance стало вибудовуватися згуртоване ком'юніті, якому було цікаво не просто танцювати, а робити це все краще і краще.

Почали з'являтися перші зірки, які не просто добре танцювали, набираючи високі бали в грі, але і потихеньку ставали кумирами для певної аудиторії. В Ubisoft вчасно зрозуміли, що Just Dance готова до ривка в світовий простір. Так в календарі кіберспортивних подій з'явилося ще одне змагання - чемпіонат світу з Just Dance.

звідси

Just Dance є найрухомішою дисципліною в сьогоднішньому кіберспортіТі, хто лає комп'ютерний спорт за пасивність та інертність спортсменів, тут виявляються безсилими: за кілька хвилин, поки триває трек, з учасників сходить кілька потів. ...й з глядачів - також :) 

Як висловився один з коментаторів: «Такого не побачиш в Counter-Strike!»

До речі, в Just Dance парадоксальним чином правлять бал саме хлопці. Серед 18 фіналістів, які приїхали в Париж в цьому році, виявилося тільки три дівчини.


Головна людина, або, як його називають фанати, просто «король гри» - Дієго Сан з Бразилії. Є ще й «королева» - віце-призер француженка Діна Моріссе. Тільки в «Фейсбуці» у неї 7 тисяч шанувальників, ще 3 тисячі людей стежать за її публікаціями в «Інстаграмі».

Але, в першу чергу, Just Dance - це життєрадісна гра, повна відмінної музики і запальних танців. 
Сьогодні, наприклад, я вподобала сонячні регі й latino:
До речі, можна танцювати, навіть коли вже "ногами не хочеться ворушити"


або після важкого дня відчуваєш себе "овочем"...Крім нових композицій, можна знайти й раритети


є навіть Sumo Version )Розробники піклуються про те, щоби наповнення треків було актуальним і модним. При розробці кожного нового сонгліста, враховується популярність треків і в окремих країнах.

Just Dance - це захоплююче і ефектно! Не потрібно бути танцюристом, щоб грати. Потрібно бути розкутим і просто отримувати задоволення, здобуваючи нові навички.
Танцюйте й посміхайтеся!

Комментариев нет:

Отправить комментарий