суббота, 15 июля 2017 г.

Електро-свінг: старі танці на новий лад

Чим розважитися у суботній вечір? На танці б піти, але не хочеться ж виглядати якимсь "динозавром" зі своїм старим "репертуаром"... Дякую доньці - від неї дізналася, що цього можна вже не так боятися, бо навіть у крутих клубах світу в моді  "старі" танці...

Свінг (англ. «Swing») — одна з форм американської джазової музики, що виникла на початку 1930-тих та була популярною до кінця 1950-тих. Водночас з ним набула популярності й відповідна група танців.


На початку 2000х надумалися додати до звучання трохи електроніки й отримали "електро свінг" - музичний жанр, що зазнав впливу вінтажного та сучасного свінгу і джазу у поєднанні з хаузом, хіп-хопом та EDM. Вдалі приклади треків у цьому жанрі створюють сучасне звучання танцювальної музики, до якого звичні сьогоднішні прихильники клубної електроніки, але також зберігає риси живого звучання та хвилюючих звуків, притаманних раннім свінговим трекам.

І не кажіть, що ані разу не чули -

або у якості хіта «We No Speak Americano» у виконанні австралійського дуету Yolanda Be Cool та DCUP (про чудернацьке відео нижче - у наступному повідомленні):або у якості саундтреку до фільму "Великий Гетсбі", про який теж вже писала


Не втримаюсь, аби не навести стильний виступ will.i.am повністю:Одним з найвідоміших виконавців є один з першопрохідців стилю електро свінґ, що виступає під сценічним псевдонімом Parov Stelar - австрійський музикант, продюсер та DJ Маркус Фюредер (Marcus Füreder, нар. 27 листопада 1974 р.) Виступав з Ланою дель Рей, Брайаном Фері та Леді Ґаґа. Він випустив 6 альбомів, понад 20 міні-альбомів і продав більш ніж 250 000 копій. Треки Маркуса використовувались у сотнях компіляцій по всьому світу, а також у телешоу, серіалах, кіно та рекламах, чим автор зажив собі великої слави.

Трек «Booty Swing» досяг вершин чартів iTunes в жанрі електронної музики в США та Канаді. «Booty Swing» використовує семпли пісні 1938-го року, яку виконувала Lil Hardin Armstrong, пісня називається «Oriental Swing»


Все, можна й на танці...

...але якщо й немає партнера - не біда. Виступ канадського танцюриста з Австрії «takeSomeCrime» під трек Маркуса Catgroove має декілька десятків мільйонів переглядів на YouTube...так само як і танцюриста Sven Otten "JustSomeMotion"
Можна навіть з хати не виходити й танцювати просто, по-домашньому, у капцях, як Josy Shuffles.


А після танців у тому ж ритмі - по крамницях або на базар :)І хай вам буде гарний настрій... та ніжки не болять! )

Джерела інформації: донька, Вікіпедія та YouTube.

Комментариев нет:

Отправить комментарий