пятница, 14 июля 2017 г.

"Брусилівщина в іменах": В. Святненко


Книгу про людей мистецтва, які завдяки своїм здібностям, таланту та праці дарують людям радість і естетичне задоволення, презентували сьогодні в Брусилові.

Автор видання – письменник та краєзнавець, лауреат Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка в номінації "Громадська, політична і духовна діяльність" Володимир Святненко. Він з дитинства захоплюється історією рідного краю, а останні 10 років почав ще й ґрунтовно досліджувати історію Брусилова і Брусилівщини.

Володимир Святненко видав кілька монографій, присвячених історичним сторінкам розвитку малої батьківщини, а новою книгою "Брусилівщина в іменах. Артисти, музиканти, художники" відкриває серію видань, які присвячені відомим українцям, що народилися в Брусилівському краї, тут зростали та сягали висоти інтелекту і духу.

В першій книзі зібрані 33 нариси про людей мистецтва – артистів, музикантів, художників. Дехто з них прибули на захід з нагоди презентації книги.

Анонс події у газеті "Відродження"

Творча зустріч проходила в Брусилівському будинку культури. Розпочалася вона з виставки картин художників та автограф-сесії учасників мистецького заходу. Серед них і наш колега - Аркадій Поліщук, якому присвячений один з нарисів книги.
А потім впродовж кількох годин герої книги – артисти, музиканти, художники – розповідали про своє творче життя. Були також показані уривки сучасних кінострічок і відеозаписів із виступами відомих людей мистецтва, які народилися на Брусилівщині. На захід також запросили чимало почесних гостей – письменників, науковців, громадських діячів.
На сцені й за лаштунками цікавої події - слайд-презентація від Yury Pasechnik
Джерела:
http://103fm.com.ua/news/57894-brusylivshchyna-v-imenakh-artysty-muzykanty-khudozhnyky-images-stories-news-2017-567-jpg.html

Комментариев нет:

Отправить комментарий