вторник, 14 февраля 2017 г.

День закоханих... у книги

У День св. Валентина в багатьох країнах світу відзначають ще й Міжнародний день дарування книжок (International Book Giving Day).
Його започаткувала американка Еммі Бродмур у 2012 році. Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги. 


У цей день, зазвичай, прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, дарувати твори друку бібліотекам. Міжнародний день дарування книжки об`єднує всіх, хто любить читати та дарувати книжки.Зустріч саме таких книголюбів відбулась сьогодні у Брусилівській центральній бібліотеці ім. Г.М.Ткаченка, працівникам та відвідувачам якої було дуже приємно отримати привітання та подарунки від Олександра Юрійовича Нікітчина. 

Відомий книголюб, він вже не вперше дарує бібліотеці видання, але сьогодні - вперше на посаді голови Громадської організації "Рідний дім - Брусилівщина"від якого колектив бібліотеки отримав ще й грамоту з дуже дорогим для нас визначенням - "за просвітницьку діяльність на теренах Брусилівської громади".


Працівники та відвідувачі Брусилівської районної бібліотеки ім.Г.М.Ткаченка щиро вдячні за привітання та дарунки - сучасні твори українською мовою! 

Незабаром плануємо, як і щороку,  організувати виставку книг, подарованих бібліотеці. 

Ми впевнені, якщо цю добру справу зробить кожен, багатшим стане наш бібліотечний фонд, а подаровані книги прочитають інші. Нагадуємо, що акція "Подаруй бібліотеці книгу" триває протягом року - видання, подаровані бібліотеці, завжди знайдуть свого вдячного читача.

Сподіваємось також, що любов до гарної книги та теплі почуття шани та єднання у братстві книголюбів робитимуть цей світ кращим!

Комментариев нет:

Отправить комментарий