среда, 9 ноября 2016 г.

"Краща книга року"-2016, Житомирщина

Вітаємо земляків!Уже восьмий рік поспіль на Житомирщині проходить обласний щорічний конкурс «Краща книга року». Цього року на конкурс, організаторами якого є обласна рада та обласна державна адміністрація, подано 34 видання місцевих авторів.

Переможцями цього конкурсу стають його учасники, які протягом року отримали найбільше схвальних відгуків серед читачів та відповідну оцінку організаційного комітету.

Оргкомітет серед представлених видань обрав найкращі за глибиною змісту, багатством літературно-художніх засобів, рівнем редакційно-видавничої підготовки, професійним рівнем та якістю поліграфічного виконання.

Вітаємо усіх переможців, а особливо - уродженців Брусилівщини: 
- "Гран-прі" отримала книга Володимира Савченка "Заручини з долею", ілюстрована роботами відомого житомирського художника Миколи Бутковського;
- в номінації "Мій край" була нагороджена книга Володимира Святненка «Старожитності Здвижень-краю». 

Пропонуємо ознайомитись з цими книгами-призерами, які є у фонді Брусилівської районної бібліотеки!

«Цей конкурс важливий перш за все для читачів, адже, незважаючи на доступність до інтернету, ТБ і радіо, друковані видання завжди залишатимуться основним джерелом знань та інформації. І цей конкурс спрямований саме на популяризацію книги, людей, які їх пишуть та видають. Від імені обласної ради та адміністрації вітаю усіх конкурсантів і бажаю, аби муза ніколи не покидала вас, і щоб з-під вашого пера виходило якомога більше нових та цікавих книжок, що радуватимуть читачів», – сказав голова облради Володимир Ширма.

Переможців нагороджено у наступних номінаціях:«Гран-прі» – Савченко Володимир,«Заручини з долею»;
«Мій край» – Стельникович Сергій, «Житомирсько-Вінницький регіон в умовах нацистської окупації 1941-1944 рр.» та Святненко Володимир, «Старожитності Здвижень-краю»;
«Особистість і доба» – Кухарський Олександр, Грибан Григорій, «Історія велоспорту на Житомирщині»;
«З глибини знань» – Ревнівцев Борис, «Алгоритм успіху» та Тофтул Михайло, «Енциклопедичний словник з історії та теорії моралі»;
«Поезія року» – Бех Лілія, «До дна не спита чаша гіркоти», Ладо Орій (Кухарчук Петро), «Несказане»;
«Проза року» – Марищенко Ярослав, «Східний фронт», Цимбалюк Григорій, «Рокада»;«Мистецтво друку» – Сухова Надія, «Східний фронт».

Грамотами конкурсу нагороджено:
Олександр Штільгойз, «У всіх нас є свої бажання і мрії»;
Валентина Ксендзук, «Найкращі літа з життя сього світа»;
Олександр Кухарчук, «Козацька Русь. Гетьман Іван Виговський»;
Ірина Навоєва, «Пломінь буття».

Варто зазначити, що найменшому конкурсанту – 12 років, найстаршому – 85 років.

Джерела:

Комментариев нет:

Отправить комментарий